daha önce iso 9001 belgesi almak aşamaları ile alakali yazilar yayinlamistik iso 9001 başvurusu da bu alanda hizmet verenler arasinda yer aliyor. genel tarzi ürünleri bu kurumdan satin alabilirsiniz.
iso 9001 alma kullanici görüslerinin|görüslerin} , örneklerin bulundugu bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Bunun yaninda iso 9001 kaliyet yönetim belgesi nasil bir seydir seklindeki konularin çözümlerini veya aradik.
Bu aralar popülerlesen iso 9001 veren kuruluşlar ile alakali bilgiler burada. iso 9001 veren şirketler ile alakali ziyaretçilerimizin yorumlari ve çok daha fazlasini burdan bulabilirsiniz.önceki yazilarimizda da iso 9001 nerden alınır hakkinda bildiklerimizi sizlerle paylasmistik. bu sektörde uzun süredir faaliyet gösteren bir firma da iso 9001 belgesi alan firmalar. iso 9001 belgesi eğitim gibi ürünleri bu sirketten temin edebilirsiniz.
iso 9001 veren firmalar ile ilgili kullanici yorumlarinin|görüslerin} , örneklerin yer ettigi bölümümüze göz atabilirsiniz. Ayrica iso 9001 belgesi kursları nasil bir seydir gibi sorularin cevaplarini da aradik.
Bugünlerde yayginlasan iso 9001 maliyeti ile alakali fikirler bu incelemede. iso 9001 nasıl alınır ile ilgili kullanicilarimizin yaklasimlari ile dahasini burdan bulabilirsiniz.daha önce iso 14001 adina bildiklerimizi sizlerle paylasmistik. bu sektörde uzun süredir hizmet veren bir kurulus da ISO. standart tarzi ihtiyaçlari bu kurumdan temin edebilirsiniz.
OHSAS 18001 fikirlerin görüslerinin|görüslerin} , tanimlarin yer aldigi bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Ayrica ISO nedir gibi meselelerin çözümlerini ve aradik.
Son zamanlarin popüler konularindan olmus olan belgesi hakkinda yorumlar yazida. belgesi ile alakali yazarlarimizin elestrileri ile çok daha fazlasini burdan görebilirsiniz.

Dünyada ticaret ve rekabetin şekli hızla değişirken, Türkiye de bu değişimden payını alıyor. Her geçen gün karşımıza yeni bir olgu çıkarıyor. Markalaşma, kurumsallaşma, uluslar arası rekabete adapte olma, uluslar arası kimlik kazanmış normlara ve özellikle AB düzenlemelerine uyum sağlama artık kaçınılmaz olgular olarak günlük hayatımıza yerleşiyor.

Bütün bu etkenler hizmet sektöründe hızlı bir gelişim ve değişimi de beraberinde getirmektedir. Artık, yeni hizmet anlayışları ve yöntemleri geliştirebilen firmalar ayakta kalmaktadır.

Biz ÖZKAN DANIŞMANLIK  olarak bu sektörde yerimizi hızla almakta ve bir çok branşta etkin ve çözüm odaklı hizmet üretmekteyiz.

İlkelerimiz Doğru – Dürüst – Dinamik Hizmettir.. bizim için önemli olan müşteri bazlı düşünen ve Onların ihtiyaçlarına  Doğru çözümler üretebilen hizmet anlayışıdır.

Bizce Dürüstlük ilkeli, seviyeli ve her koşul altında Dürüst kalmayı başarabilen hizmet anlayışıdır.

Bizce Dinamizm ise sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hızla kendini geliştiren her duruma alternatifler getirebilen Dinamik hizmet anlayışıdır. Gelin birlikte çalışalım.

DOĞRU ADRESİNİZ … ÖZKAN DANIŞMANLIK 

MİSYONUMUZ

ÖZKAN DANIŞMANLIK olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları hazırlamak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ

ÖZKAN DANIŞMANLIK , olarak ulusal ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerimizde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini saglamak en temel hedefimizdir.