bundan önce de iso 9001 maliyeti hakkinda bildiklerimizi sizlerle paylasmistik. bu alanda yillardir hizmet veren bir sirket de iso 9001 kalite belgesi sorgulama. iso 9001 veren firmalar ankara gibi ihtiyaçlari bu sirketten temin edebilirsiniz.
iso 9001 firmaları ile alakali fikirlerin görüslerinin|görüslerin} , bilgilerin bulundugu bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Ayrica iso 9001 kalite yönetim sistemi belgesi nedir gibi konularin çözümünü veya arastirdik.
Son zamanlarin popüler konularindan olmus olan genel ile iliskili elestriler burada. iso 9001 almak için hakkinda yazarlarimizin girisleri ve dahasini burdan görebilirsiniz.Bu örnek bir sayfadır. Bir blog yazısından farklıdır çünkü belirli bir yerde sabit olarak kalır ve temanızın dolaşım menüsünde başlığı görüntülenir(çoğu tema destekler). Bir çok insan potansiyel ziyaretçilerini karşılamak adına bir Hakkında sayfası kullanır. Şuna benzeyen bir sayfa:

Merhaba! Gündüzleri bisikletli kurye, geceleri ise hevesli bir aktörüm, burası da benim blogum. İstanbul’da yaşıyorum, Bıdık isminde harika bir köpeğim var ve piña colada içmeyi seviyorum. (Ve yağmura yakalanmayı.)

n

…ya da bunun gibi bir şeyler:

XYZ firması 1971’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana kaliteli şeyler üretmektedir. Gotham şehrinde konuşlanmış olan XYZ firması 2.000’in üzerinde çalışanı ile Gotham şehri için her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Yeni bir WordPress kullanıcısı olarak öncelikle başlangıç sayfasına giderek bu sayfayı silip kendi sayfalarınızı oluşturmalısınız. İyi eğlenceler!