Ön Denetim

Bir ön denetim talep ve sürecin önemini ve karmaşıklığını süresini belirlemek olabilir.
Bu ön-denetim bulguları belgelendirme denetimi planlanmalıdır zaman belirlemek edilir.

İlk denetim

Iki adımda gerçekleştirilen belgelendirme denetimi önceden onaylanmış denetçiler bir denetçi veya ekip tarafından kararlaştırılan tarihlerde yapılır.

Phase One literatür gözden geçirilmiştir. Seçtiğiniz tarihte Denetçi ISO 9001 doğrulamak için kalite el kitabı analiz olduğunu Ie. Aynı zamanda iç denetim ve yönetimin gözden uygulanmasını kontrol edecektir.

İlk doğrulama dinleyici Faz 2 için herhangi bir hareket uygunsuzluk çıkarılmasından sonra, süreklilik olduğunu sağlayacaktır.

Bu aşama, bir kez valide elle kontrol manuel prosedürleri üzerinde durulacak yere gerçeklik karşılık gelir.
Denetimin sonunda, bir kapanış toplantısı denetim ve iyileştirme önerilerinin uygulanmasını gerektiren potansiyel uygunsuzlukların denetlenene bulgularını tutulur.
Yürürlükteki standart tespit edilen uygunsuzluğun veya sapma sertifika verilir, böylece kaldırdı ve dinleyici sonuçlandı gerekir. Bu uygunsuzluklar bizim Sertifikasyon Komitesi sonuçlandı sonra dosyayı inceledim ve sertifika onayladı.

Ek ziyareti

Majör uygunsuzluk durumunda, yerinde doğrulama düzeltici faaliyetlerin etkin bir şekilde uygulanması edilmiş olduğunu kanıtlamak için gereklidir.
Bu uygunsuzlukları kaldırdı ve temizledi sonra bizim Sertifikasyon Komitesi dosyasını inceledim ve sertifika onayladı.

İzleme ziyaretleri

Sertifikasyon bir süre 3 yıl için verilir, bu dönemde denetlenecek kabul standardının tüm unsurları. Yıllık ziyaretler kalite sistem standardı gerekliliklerini yerine getirmeye devam etmesini sağlamak. Gözlemler bu ziyaretler sırasında formülize edilebilir. End denetim, bir kapanış toplantısı sonuçları ve algılanan potansiyel uygunsuzlukları telafi edecek tedbirler özetidir.

1 ay – izleme 2 üzerinde, ikinci bir + tolerans veya 1 yıllık bir süre içinde elde edilebilir.

Yenileme denetimi

Sertifikanın sona erme tarihinden 6 ay önce, lütfen satış departmanımızla irtibata ve 3 yıllık bir ek süre için sözleşme yenilemek için yeni bir girişim teklifi göndereceğiz.

Sertifikasyon süreci 

KABUL TEKLİF (bir denetim programı yönetim sistemi de dahil olmak üzere)

 ÖN DENETİM (istemci tarafından istenirse)

 BELGELENDİRME DENETİM

BELGELENDİRME DENETİM 

İYİLEŞTİRME EYLEMLER DOĞRULANMASI

Bir BELGESİ İHRACI

İZLEME ZİYARETLERİ PLANLAMA

228 View

Leave a Comment