daha önce de iso 9001 alma şartları adina bildiklerimizi ziyaretçilermizle paylasmistik. tse iso 9001 belgesi da bu sektörde faaliyet gösterenler arasinda yer aliyor. iso 9001 kaliyet yönetim belgesi gibi ihtiyaçlari bu firmadan alabilirsiniz.
iso 9001 kalite belgesi hakkinda fikirlerin yorumlarinin|görüslerin} , açiklamalarin yer aldigi bölümümüze göz atabilirsiniz. Ayrica iso 9001 kalite yönetim sistemi tanimi nedir gibi sorulanlarin yanitlarini ve vermeye çalistik.
Son zamanlarin popüler konularindan biri haline gelmis İso 9001 belgesİ hakkinda yorumlar yazida. iso 9001 gerekli evraklar ile alakali yazarlarimizin yazilari ve bunla beraber daha fazlasini bu adreste görebilirsiniz.

ce belgesi nasıl alınır

http://www.bellayoscura.com/fotos2.html
CE Belgesi Danışmanlık :

CE İşareti, Avrupa Birliği’nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklaşım Direktifleri içerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup, ürünlerin AB’nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösteren bir Birlik işaretidir
Ce Belgesi hakkında detaylı bilgilendirme, dokümantasyonların hazırlanması ve başvurusu, denetimler için eksik tespiti ve bu eksikliklerin giderilmesi, tüm denetim süreci takibi ve belge teslimine kadar geçen her aşamada profesyonel ekibimizle danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
167 View

Leave a Comment