Şu anda, operasyonları dünya çapında olan ve onlar zamanında denetim hizmetleri sunarak Kalite / Çevre / OHSAS / Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonunu sağlamak için yürüyoruz. Bizim sertifikasyon damgasını derece deneyimli ve bilgili denetim personeli tarafından desteklenen bizim yetkinlik ve tarafsızlık uluslararası itibar edilir.

Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, rekabet gücü olan şirket başarılı çıkıyor. I yönetim sistemleri belgelendirme tüm iş sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz

Kalite, Çevre / Sağlık koruma, işyerinde veri ağı ve güvenlik güvenlik – bu vicdani yöneticilerin talebi değerlerdir. Belgelendirme  sertifika potansiyel müşterilerin şirket sıkı kalite normlarına uygun olduğunu kabul sağlar.

Uzmanlarımız , uluslararası standartlara göre yönetim sistemleri değerlendirmek. Bu kuruluşlar ve servis sağlayıcılar  gelir, aynı zamanda maliyetleri azaltmak ve müşteri güvenini artırmak ekledi avantajı  müşterilerine diğer yönetim standartlarının genel bir bakış ve açıklama sağlamak ve müşterilerimize kaliteyi entegre etmektir.

 

215 View

Leave a Comment