önceki yazilarimizda da iso 9001 maliyet ile alakali yazilar yayinlamistik iso 9001 faydaları da bu alanda hizmet verenler içinde bulununuyor. iso 9001 belgesi veren firmalar ankara tarzi ihtiyaçlari bu kurumdan satin alabilirsiniz.
iso 9001 için gerekli belgeler elestrilerin yorumlarinin|görüslerin} , tanimlarin yer aldigi bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Bunla beraber iso 9001 belgesi veren kuruluşlar nasil bir seydir gibi sorularin cevaplarini veya arastirdik.
Son zamanlarin popüler konularindan olmus iso 9001 istanbul hakkinda tanimlar yazida. iso 9001 ne kadar ile ilgili yazarlarimizin yorumlari ve daha fazlasini burdan görebilirsiniz.daha önce de ISO ile ilgili makaleler paylasmistik standart da bu alanda faaliyet gösterenler içinde bulununuyor. iso 14001 gibi ürünleri bu sirketten alabilirsiniz.
ISO ile alakali fikirlerin görüslerinin|görüslerin} ve açiklamalarin yer ettigi bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Bunun yaninda iso 14001 nedir seklindeki konularin çözümlerini ve arastirdik.
Son zamanlarin popüler konularindan biri haline gelmis iso 14001 hakkinda yorumlar yazida. iso 9001 için kullanicilarimizin elestrileri ve daha fazlasini burdan bulabilirsiniz.

Dünyada ticaret ve rekabetin şekli hızla değişirken, Türkiye de bu değişimden payını alıyor. Her geçen gün karşımıza yeni bir olgu çıkarıyor. Markalaşma, kurumsallaşma, uluslar arası rekabete adapte olma, uluslar arası kimlik kazanmış normlara ve özellikle AB düzenlemelerine uyum sağlama artık kaçınılmaz olgular olarak günlük hayatımıza yerleşiyor.

Bütün bu etkenler hizmet sektöründe hızlı bir gelişim ve değişimi de beraberinde getirmektedir. Artık, yeni hizmet anlayışları ve yöntemleri geliştirebilen firmalar ayakta kalmaktadır.

Biz ÖZKAN DANIŞMANLIK  olarak bu sektörde yerimizi hızla almakta ve bir çok branşta etkin ve çözüm odaklı hizmet üretmekteyiz.

İlkelerimiz Doğru – Dürüst – Dinamik Hizmettir.. bizim için önemli olan müşteri bazlı düşünen ve Onların ihtiyaçlarına  Doğru çözümler üretebilen hizmet anlayışıdır.

Bizce Dürüstlük ilkeli, seviyeli ve her koşul altında Dürüst kalmayı başarabilen hizmet anlayışıdır.

Bizce Dinamizm ise sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hızla kendini geliştiren her duruma alternatifler getirebilen Dinamik hizmet anlayışıdır. Gelin birlikte çalışalım.

DOĞRU ADRESİNİZ … ÖZKAN DANIŞMANLIK 

MİSYONUMUZ

ÖZKAN DANIŞMANLIK olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları hazırlamak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

Leave a Comment