daha önce standart ile ilgili makaleler yayinlamistik belgesi da bu alanda faaliyet gösterenler içinde bulununuyor. iso 14001 tarzi ürünleri bu sirketten satin alabilirsiniz.
standart yorumlarin görüslerinin|görüslerin} ve tanimlarin yer aldigi bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Bunun yaninda OHSAS 18001 tanimi nedir gibi meselelerin çözümünü de bulmaya çalistik.
Su zamanlarda gündeme gelen OHSAS 18001 hakkinda fikirler yazida. iso 14001 için ziyaretçilerimizin yaklasimlari ile dahasini burada bulabilirsiniz.TANIMLAMA ve İZLENEBİLİRLİK

Kuruluşumuzun tüm faaliyetleri kayıt altında tutularak, geriye dönük olarak izlenebilirlik sağlanmaktadır.İzlenebilirlik ve tanımlama müşteri takip programı üzerinden, sipariş numarası,müşteri adı,verilen ürün şeklinde sağlanmaktadır.

         MÜŞTERİNİN MÜLKİYETİ

müşterilerinin bilgilerini, fikri ürün detaylarını gizlilik taahhüdü ile zarar vermeden kullanmakta ve müşteri kaynağını güvence altına almaktadır.

ÜRÜNÜN KORUNMASI

Firmamız temin ettiği, hammadde-malzeme ve ekipmanları özenle uygun depolama koşulları altında korunmasını sağlayarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

tüm hammadde-malzeme ve ekipmanların izlenmesi ve stok takibi ‘Stok Takip Formu’ ile yapılmaktadır.

     iZLEME VE ÖLÇME CİHAZLARININ KONTROLÜ

Firmamızda kullanılan ölçüm cihazlarının doğrulamaları yapılmakta ,  kayıtları ‘Yıllık Ölçüm Cihazı Kalibrasyon Planı’ ile tutulmaktadır.

142 View

Leave a Comment