daha önce iso 9001 belgesi ne demek ile alakali yazilar yayinlamistik iso 9001 belgesi nedir da bu sektörde faaliyet gösterenler içinde bulununuyor. iso 9001 belgesi veren firmalar istanbul gibi ürünleri bu firmadan alabilirsiniz.
iso 9001 iç denetçi belgesi ile ilgili kullanici görüslerinin|görüslerin} , örneklerin yer ettigi bölümümüze bir bakabilirsiniz. Bunla beraber iso 9001 kaç para nasil bir seydir gibi konularin çözümünü de bulmaya çalistik.
Bu aralar gündeme gelen iso 9001 kaç para ile alakali elestriler bu makalede. iso 9001 alan firmalar hakkinda ziyaretçilerimizin elestrileri ve bunla beraber daha fazlasini burdan görebilirsiniz.İşletmemiz faaliyet alanı kapsamında belirtilen çalışma konuları için gerekli olan kalite planlamasını yapmıştır. Kalite Planlaması kapsamında hizmete ait;

  • Kalite hedefleri ve şartlar,
  • Ürün-Hizmetin geçerli kılınması için kontrol kriterleri,
  • Ürün-Hizmetin gerçekleşmesinin şartları tanımlanmıştır.

 

ÜRETİM PLANLAMA PROSEDÜRÜ

 

MÜŞTERİ İLE İLİŞKİLİ PROSESLER

 

Müşteri memnuniyetine dayanan bir çalışma felsefesini benimsemiştir. Bu doğrultuda müşteri istekleri belirlenmektedir ve bu şartların yerine getirilebilmesi kontrol edilerek firmamızın yapabilirliği onaylanır ve müşteriye bilgi verilir. Şartlarda oluşan değişikliklerde müşteriye bilgi verilerek iletişim sağlanır.

 

184 View

Leave a Comment