bundan önce de OHSAS 18001 ile alakali makaleler paylasmistik bu sektörde uzun süredir hizmet veren bir sirket de iso 14001. OHSAS 18001 gibi ihtiyaçlari bu firmadan alabilirsiniz.
standart ile alakali fikirlerin görüslerinin|görüslerin} , açiklamalarin yer aldigi bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Ayrica ISO nasil bir seydir gibi sorularin cevaplarini da bulabilirsiniz.
Bu zamanlarda gündeme gelen standart ile iliskili yorumlar yazida. iso 14001 için yazarlarimizin yorumlari ve dahasini burada bulabilirsiniz. iso9001-faydalariÜRETİM VE HİZMET SAĞLANMASI İÇİN PROSESLERİN GEÇERLİLİĞİ

             Organizasyonundaki her konum için nitelik profillerini tespit etmiş ve personelinin niteliklerini kontrol etmektedir. Nitelikleri karşılama seviyesi yetersiz olan çalışanlar, eğitimler yolu ile nitelikleri arttırılmakta ve bu süreçte kaliteyi etkileyen noktalarda görevlendirilmemektedirler.

Müşterilerinin gereksinimlerini karşılayabilmesi için konusunda uzman ve teknik eğitimini almış personelini faaliyetlerinde görevlendirmekte ve kontrolünü sağlamaktadır.

Yapılan test ve kontroller ile doğrulama yapılmaktadır.

Özkan Danışmanlık Olarak İSO 9001 İle İlgili Tüm Çalışmalar Firmamız Tarafından Yapılmaktadır.

284 View

Leave a Comment