daha önce de iso 9001 veren firmalar ile ilgili yazilar paylasmistik bu alanda çok uzun zamandir hizmet veren bir kurulus da iso 9001 fiyatı. iso 9001 nerden alınır gibi ürünleri bu firmadan temin edebilirsiniz.
iso 9001 ankara kullanici yorumlarinin|görüslerin} , örneklerin yer ettigi bölümümüze göz atabilirsiniz. Bunun yaninda iso 9001 kalite belgesi sorgulama nasil bir seydir seklindeki sorulanlarin yanitlarini veya arastirdik.
Son zamanlarin popüler konularindan biri haline gelmis iso 9001 belgesi almak için hakkinda fikirler burada. iso 9001 belgesi cezaları ile ilgili kullanicilarimizin girisleri ve çok daha fazlasini burada bulabilirsiniz.proses parametreleri ile ilgili olarak sürekli ölçüm ve izleme yapılmaktadır. Prosesler için performans göstergeleri ve hedefleri belirlenmiş “Proses Performansları İzleme Tablosu”nda ilgili kontrol metotları ve kayıtları ile izlenmekte  ve ölçülmektedir

Demir, çelik ithalat ve satışı, çelik çekme boru ithalat, imalat ve satışı  faaliyetleri ana süreç şemasında belirtilen proseslerden oluşmakta ve izlenmektedir.

Ürünün kontrolü ve ölçülmesi ‘Ürün Kalite Kontrol’ (F.01.13) ile sağlanmaktadır.

253 View

Leave a Comment