önceki yazilarimizda da iso 9001 belgesi nedir ile ilgili yazilar paylasmistik bu sektörde yillardir faaliyet gösteren bir firma da iso 9001 eğitim belgesi. iso 9001 olan firmalar gibi ihtiyaçlari bu firmadan satin alabilirsiniz.
iso 9001 geçerlilik süresi hakkinda yorumlarin görüslerinin|görüslerin} ve tanimlarin bulundugu bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Bunla beraber iso 9001 belgesi için gerekli belgeler nasil bir seydir seklindeki sorularin yanitlarini ve bulmaya çalistik.
Bu aralar popülerlesen iso 9001 gerekli evraklar hakkinda tanimlar bu adreste. iso 9001 cezası ile alakali ziyaretçilerimizin girisleri ve daha fazlasini bu adreste görebilirsiniz.bundan önce de iso 9001 belgesi istanbul ile alakali makaleler yayinlamistik iso 9001 kırsehir da bu alanda faaliyet gösterenler içinde bulununuyor. iso 9001 alma aşamaları tarzi ürünleri bu firmadan temin edebilirsiniz.
iso 9001 belgesi kursları hakkinda kullanici yorumlarinin|görüslerin} , örneklerin yer aldigi bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Bunun yaninda iso 9001 olan firmalar nasil bir seydir gibi konularin çözümünü veya vermeye çalistik.
Son zamanlarin popüler konularindan olmus olan iso 9001 belgesi kimlere verilir ile iliskili tanimlar burada. iso 9001 izmir hakkinda kullanicilarimizin yorumlari ile dahasini burdan görebilirsiniz.İSO 9001 EĞİTİM

Eğitim Programı ve İçeriği:

Standartlar hakkında kısaca bilgilendirme
ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi standardı maddelerinin kısa özeti
Denetimin amacı, tanımı ve çeşitleri
Baş denetçi ve denetçi sorumlulukları
Denetici özellikleri
Denetime hazırlanma (planlama)
Uygulama : soru listesi hazırlama
Denetim aşamaları ve denetimin gerçekleştirilmesi
Uygulama : Kalite el kitabi ve prosedür inceleme
Denetimin raporlanması ve sonuçlarının izlenmesi
Uygulama : tetkik yapılması

Eğitimin Amacı:

Mevcut iş süreçlerinin ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sisteminin gereklerine ne derecede uygun olduğunu değerlendirebilmeleri konusunda katılımcıları bilgilendirmek.

ISO 9001:2008 Kalite yönetim sisteminin etkinliğini tehdit eden uygulama hatalarını belirleyebilmeleri konusunda bilinçlenmelerini sağlamak.

Olay incelemeler ve uygulamalar yaptırılarak tetkikçi adaylarının kendine güven ve tecrübe kazanmaları konusunda yardımcı olmak.

Eğitim Süresi: 2 Gün

293 View

Leave a Comment