SO, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 31000 gibi yönetim sistemleri standartları da dahil olmak üzere Uluslararası Standartlar, geliştirir. Ama bunlardan herhangi biri için, bu belgelendirme hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler çoğunlukla özel kuruluşlar olan harici belgelendirme kuruluşları tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle, bir şirket veya bir kuruluşun ISO tarafından onaylanmış edilemez

Read More


iso belgesi fiyatı

 

 

 

iso belgesi fiyatları 3 kategoride ele alalım:

1. iso 9001: 2008 kalite yönetim sistemi belgesi  ücreti: ——-   TL + kdv prestij için akretidesiz Belge  ihaleye girilmez.

2. iso 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesi ücreti  ——- TL+ kdv yurt dısı akretide belgedir sistem hazırlanır. Turkak dan yazı alınıp ihaleye girilebilir.

3. is0 9001: 2008 kalite yönetim sistemi belgesi  ( TURKHAKLI ) belge ile ihaleye girilebilir ve denetim yapılır ücreti ise ——- TL + kdv dir.

 

Sitem calışması   yahut  verilecek olan eğitim için harici olarak fiyat verilmektedir. Müşteri istedigi dogrultusundan  Hizmet verilmektedir.

 

firma  eğitim isterse firmanın verdigi net bilgiler dogrultusunda eğitim fiyatı verilebilir.

Yapılan çalışmalar Ozkan danışmanlık Olarak anahtar Teslimdir.Verilecek Fiyatlar İşin Zorluk Derecesine Göre Değişmektedir.

Bizim için Önemli olan siz degerli Müşterilerimizin En Kısa Sürede İşlemlerini Bitirmek Düzgün Hizmet vermektir.

Bizimle Çalışmaya Başlayın Degerinizi anlayın.

iso belgesi ile ilgili olarak fiyatlarımızı sistemizden kaldırmış bulunuyoruz iso belgesi fiyatı için lütfen bizimle itibata geciniz.

anahtar teslim olarak iso belgesi vermekteyiz yanlızca size  düşen  bizimle iletişime gecip işlemlerini başlatmak

ISO Belgesi alımlarında   uygun fiyatlarımız vardır detaylı bilgi için bizi arayınız ve bizden fiyat alınız

Yurt Dışı Akretide   Belge : 1500 TL + KDV    Diğer Belgelerimizin Fiyatları için bizi arayınız.

Read More


ISO standartları teknik komitelerin (TC) kapsamında, uzman gruplar tarafından geliştirilmiştir. Kıbrıslı Türkler sektörünün temsilcileri, sivil toplum örgütleri, hükümetler ve ISO üyeleri tarafından ileri sürülen diğer paydaşların, oluşur. Farklı bir konu ile Her TC fırsatlar, örneğin Kıbrıslı Türkler vida dişleri, denizcilik teknolojisi, gıda ürünleri ve diğer birçok odaklanarak vardır.

ISO 250 teknik komiteler üzerinde bulunmaktadır. Teknik komiteler ve sekretarya ve başkanlık iletişim bilgilerini bağlantıların Ayrıntılar bulunabilir

konular veya sektörlere ISO teknik çalışmalarının odak hangi öğrenmek için bir yoldur.

Belli bir TC katılımcı bir üyesi (P-member) veya gözlemci üye (O-üye) olmak istiyorsanız ISO tam üye (üye kuruluşlar) karar verebilir. P-üyelerinin çalışmalarına aktif olarak katılmak ve teknik komite içindeki oy gönderilen tüm sorulara oy vermek zorunluluğu vardır. O-üyeleri gözlemci olarak iş takip, ancak gelişim süreci veya oy hakkında herhangi bir yorum yapamaz. Muhabir üyelerin belli bir teknik komite O-üye olabilir.

Read More


Bir ISO standardı bir teknik komite içinde, uzmanlardan oluşan bir panel tarafından geliştirilmiştir.Standart bir ihtiyacı kurulduktan sonra, bu uzmanların bir taslak standart tartışmak ve müzakere etmek karşılamak. En kısa sürede bir taslak geliştirilmiştir olarak Yorum ve oylama yapması istenir ISO üyeleri ile paylaşılır. Bir görüş birliği varsa taslak bir ISO standardı haline, değilse daha da düzenlemeleri için teknik komiteye geri gider. ve standartlar belli olur.

Read More


ISO Uluslararası Standartlar, ürünleri ve hizmetleri, güvenli, güvenilir ve kaliteli olmasını sağlamak. Iş için, onlar atık ve hataları en aza indirmek ve verimliliği artırarak maliyetleri düşürmek stratejik araçlardır.Bunlar, şirketlerin yeni pazarlara ulaşmak için yardım gelişmekte olan ülkeler için oyun alanını düzlemek ve özgür ve adil bir küresel ticareti kolaylaştırmak.

Read More


SO (International Organization for Standardization) gönüllü Uluslararası Standartlar dünyanın en büyük geliştiricisi. Uluslararası Standartlar sektörün daha verimli ve etkin hale getirmek için yardımcı ürünler, hizmetler ve iyi uygulama için sanat özellikleri devlet verecek. Küresel uzlaşma yoluyla geliştirilen, uluslararası ticaretin önündeki engelleri yıkmak için yardımcı olur

Read More


PROSES: Girdileri çıktılara dönüştüren birbirleriyle ilgili veya etkileşimli faaliyetler takımı.

ÜRÜN: Bir prosesin sonucu.

SİSTEM: Birbirleriyle ilişkili veya etkileşimli elemanlar takımı.

YÖNETİM SİSTEMİ: Politika ve hedefleri oluşturma ve bu hedefleri başarma sistemi.

KALİTE POLİTİKASI: Bir kuruluşun yönetimi tarafından resmi olarak ifade edilen kalite ile ilgili bütün amaçları ve idaresi.

KALİTE YÖNETİMİ: Bir kuruluşun kalite bakımından idare ve kontrolu için koordine edilmiş faaliyetler.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME: Şartların yerine getirilmesi yeteneğini arttırmak için tekrar edilen faaliyet.

VERİMLİLİK: Elde edilen sonuç ile kullanılan kaynaklar arasındaki ilişki,

ÖZKAN DANIŞMANLIK OLARAK İSO BELGESİNİ ALMAKTAYIZ.

 

Read More


iso 9001 belgesi kalite belgesidir.müşteriye önemmi veriyorsunuz kalitenizi üst düzeyemi cıkartmak istiyorsunuz işde fırsat ozkan danısmanlık herzaman sizin yanınızdadır iso belgesi ve iso 9001 belgesi işlemleri icin bizimle itibata geciniz

Read More


ISO 9001, üst yönetimin yönetim sistemlerine yaklaşımının stratejik olmasını sağlayan üst yönetimi önderliğinde, olmalıdır. Bizim değerlendirme ve belgelendirme sürecinin iş hedeflerini sürekli size varlıkları maksimize sağlamak için süreçleri ve çalışma uygulamaları beslenmesini sağlar.

Read More


Aynı zamanda, gelişmiş risk yönetimi yararlanırken; etkili bir iş yönetimi sistemi kendi süreçlerinin yeteneklerini kendi paydaşlar arasında güven ve ürün ve veya hizmet güvenilirliği oluşturmak uygulamak Kuruluşlar. Buna ek olarak, etkili bir iş yönetimi sistemi artan müşteri memnuniyeti ve sonuçta örgütün başarıya götüren sürekli iyileştirilmesi için temel oluşturmak için hizmet vermektedir.
ISO 9001 Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO), yaklaşık 130 ülkede temsil eden ulusal standart organlarının dünya çapında bir federasyon tarafından geliştirilen uluslararası bir kalite standardıdır.
SAI Global 50.000 ‘in üzerinde sertifika verilir ve lider yönetim sistemleri kayıt biridir, biz her yerde en bilgili ve deneyimli denetçiler bazı bir ekip övünme, birçoğu standartlar ISO 9000 ailesinin geliştirilmesi ve süregelen evrimini katılıyor .
Read More

1 2 3 7